I LOVE KIT logo

I LOVE KIT

Rok założenia: 2016
Kraj: Chiny

ILOVEKIT jest stosunkowo młodym chińskim producentem modeli plastikowych. Firma powstała dopiero w 2016 roku i należy do marki Zhongshan Yatai Electric Co., Ltd. Produkując modele, firma skupia się głównie na modelach czołgów oraz pojazdów pancernych. W ofercie firmy możemy również znaleźć jeden model myśliwca F-22A Raptor w skali 1:48 i model amerykańskiego lotniskowca U.S. Navy Enterprise Aircraft Carrier CV-6 w skali 1:350.

Główną zasadą firmy przy pracy nad kolejnymi modelami jest jakość przede wszystkim. Każdy model wyprodukowany przez I LOVE KIT ma być produktem pierwszej klasy i wyróżniać się jakością na tle konkurencji.

Firma posiada zaawansowany sprzęt produkcyjny i opracowała usprawniony proces produkcji. Oprócz tego wewnątrz firmy panuje szereg certyfikowanych systemów jakości. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom modelarzy na całym świecie. Modele firmy zdobywają liczne nagrody na różnych międzynarodowych targach modelarskich i są doceniane również przez prasę branżową oraz inne media.

Modele dostępne w ofercie I LOVE KIT są również lubiane z tego względu, że są unikalne w stosunku do konkurencji. Nie każdy producent może pochwalić się posiadaniem w ofercie modeli takich, jak: M1014 w/M747 Semi Trailer, GMC DUKW-353 with WTCT-6 Trailer, M923A2 Military Cargo Truck, M1001 w/M790 Erector Launcher Trailer oraz US C-RAM with HEMTT A3.

Firma regularnie wprowadza na rynek nowe modele, a ich produkty można znaleźć w sklepach modelarskich na całym świecie oraz w sklepach internetowych.