ABC Modelarstwa

Zapraszam na stronę z modelarskim ABC. Na tej stronie będziecie mogli znaleźć wyjaśnienia dla wielu pojęć i terminów związanych z modelarstwem, które z pewnych względów nie znalazły się w sekcjach „Narzędzia modelarskie” oraz „Chemia modelarska”.

Nie wszystkie hasła, które znajdziecie poniżej, są w 100% związane z modelarstwem. Przynajmniej nie na pierwszy rzut oka, bo jak zapewne wiecie, wszystkie przedmioty mogą znaleźć swoje zastosowanie w modelarstwie, pod warunkiem że wiemy, w jaki sposób można je wykorzystać.

Aby ułatwić szybkie znalezienie wszystkich informacji, posortowałem hasła alfabetycznie. Moim celem jest dostarczenie Wam kompleksowych wyjaśnień dla pojęć i terminów, które mogą pomóc w zrozumieniu modelarstwa i w doskonaleniu swoich umiejętności. Jeśli macie jakieś sugestie lub pytania dotyczące tej sekcji, zachęcam Was do kontaktu ze mną za pomocą formularza kontaktowego, który znajdziecie na stronie kontakt.

B

C

G

K

L

O

P

S

W

Z

Ten krótki alfabet modelarstwa będzie rozbudowywany o nowe pozycje, które będą tu pasować zdecydowanie bardziej, niż do innych kategorii głównych, które możecie znaleźć na mojej stronie.