Fore Hobby logo

Fore Hobby

Rok założenia: 2020
Kraj: Chiny

Fore Hobby jest chińskim producentem modeli plastikowych. Firma powstała w 2020 roku, więc jest to bardzo świeży producent. Główna siedziba firmy znajduje się w Szanghaju. Od samego początku, Fore Hobby stawiało sobie za cel produkcję modeli o wysokiej jakości i dbałości o detale, dbając przy tym o przystępne ceny, jednak z tym ostatnim jest to kwestia umowna.

W związku z tym, że jest to świeży producent modeli, to jego oferta również nie jest oszałamiająca i na dzień dzisiejszy w ofercie dostępne są trzy modele. Dwa z nich to modele statków/okrętów oraz jeden model czołgu:

– Schnellboot S-38B,

– Schnellboot S-38,

– Fv107 Scimitar Mark 2.

Wszystkie z trzech powyższych modeli zostały wyprodukowane w skali 1:72. Fore Hobby zdążyło wyrobić już sobie markę wśród modelarzy, i jest znany z tego, że oferuje modele, które nie są dostępne u innych producentów, a także za innowacyjne podejście do produkcji i designu swoich produktów.

Wraz z upływem czasu rośnie zapotrzebowanie na oferowane przez nich modele, więc w przyszłości możemy spodziewać się rozszerzenia oferty oraz zwiększenia zakresu prac nad nowymi modelami.