PikArt logo

PikArt

Rok założenia: 2018
Kraj: Polska

PikArt jest polskim producentem modeli, a dokładniej drewnianych modułów, które w większości są wykorzystywane w modelarstwie kolejowym. Firma powstała w 2018 roku, a jej siedziba znajduje się w Swarzowie. Wszystkie realizowane projekty wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami we wszystkich najpopularniejszych systemach modelarstwa kolejowego.

Dzięki takiemu podejściu mamy pewność, że kupując produkty PikArt, będą one pasować do tworzonej przez nas makiety lub systemu modułowego. Oprócz tworzenia modułów do makiet kolejowych firma zajmuje się także produkcją modułowego wyposażenia warsztatu modelarskiego. Wśród wyposażenia warsztatu znajdziemy szuflady na akcesoria do modeli, stojaki na farbki, pędzle oraz inne narzędzia modelarskie i wiele więcej.

Producent realizuje również indywidualne zamówienia, więc jeżeli pracujemy nad specjalną makietą i ściągniemy wszystkie potrzebne wymiary, to nie powinno być problemu z realizacją takiego zamówienia.

PikArt posiada na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów od tych najprostszych po bardziej skomplikowane. Z pewnością każdy fan modelarstwa kolejowego powinien zainteresować się ofertą tego producenta.