Mirror Models logo

Mirror Models

Rok założenia: 2012
Kraj: Irlandia

Mirror Models została założona w 2012 roku w Irlandii Północnej we współpracy z jednym z chińskich producentów zaawansowanych form plastikowych oraz części wtryskiwanych. Od początku swojej działalności firma skupiała się na produkcji dość nietypowych modeli plastikowych oraz akcesoriów modelarskich. Modele produkowane przez Mirror Models pochodzą z okresu II wojny światowej, a wśród nich znajdziemy takie modele, jak:

– U.S. Army Recovery Tractor,

– U.S. Armored Bulldozer,

– U.S. Military Bulldozer,

– U.S. Tracked Tractor.

Wszystkie modele w ofercie producenta wykonane są w skali 1:35, a oprócz powyższych modeli traktorów i buldożerów, znajdziemy również modele lekkich czołgów oraz modele ciężarówek wojskowych (również z okresu II wojny światowej). Firma stawia na wysoką jakość wykonania i szczegółowość modeli oraz na wierność historyczną.

Firma nawiązała również współpracę z innymi producentami modeli plastikowych, wśród których znalazły się Tamiya, Italeri czy AFV Club, dzięki czemu Mirror Models może pozwolić sobie na ciągłe rozwijanie swojej oferty i wprowadzanie na rynek nowych produktów.