ACE Logo

Ace

Rok założenia: 2003
Kraj: Ukraina

Ace Models jest ukraińskim producentem modeli, którego siedziba mieści się w Kijowie. Firma została założona w 2003 roku przez Andreya Bleschunova. Firma specjalizuje się głównie w produkcji modeli czołgów oraz innych wojskowych pojazdów kołowych, ale w ofercie znajdziemy również modele helikopterów oraz samolotów.

Główna skala, w jakiej produkowane są modele od Ace to 1:48 i 1:72. Producent uważany jest za jednego z największych producentów modeli plastikowych w Europie Wschodniej, a jego produkty cieszą się dużą popularnością wśród modelarzy na całym świecie.

Jeżeli interesujecie się modelarstwem, które poświęcone jest nie tylko pojazdom gąsienicowym i kołowym, to Ace będzie idealnym wyborem, bo w ofercie znajdziemy też działka przeciwlotnicze, działka przeciwpancerne, artylerię polową oraz haubice.

Na specjalne zamówienie producent Ace jest w stanie stworzyć również elementy wykonane z blaszek fototrawionych. Aktualnie firma aktywnie pracuje nad rozszerzeniem swojej oferty o kilka nowych modeli, wśród których znajdziemy radziecki ciężki moździerz Br-5 280 mm, radziecką ciężarówkę 4×4 2t GAZ-66B dla wojsk powietrznodesantowych oraz Tiger-M SpN.